Arama:
» Diğer Sayfalar
» Görüş ve Öneriler
» İş Başvurusu
» Online Laboratuvar Sonuçları
» Video Galerisi
» Konuk Defteri
» Yönetim
» Foto Galeri
» Tıbbi Birimler
» Doktorlarımız
» Haberler
» İletişim
» Üyelik
» Anlaşmalı Kurumlar
» Kurumsal
» Ana Sayfa
» Gizlilik Politikası
Müjde Hastanesi yasal uyarı ve gizlilik bildirimi

Müjde Hastanesi web sitesi MS Ajans tarafından hazırlanmış olup Müjde Hastanesi'nın herhangi bir beyana ya da bildiriye gerek olmaksızın sitede kısmi ya da komple değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu web sitesinde yayınlanan her türlü detay, belge ve illüstrasyon Müjde Hastanesi'nin mülkiyetinde olup söz konusu unsurlar ancak kişisel amaçlar için kullanılabilecek ancak herhangi bir ticari amaç güdemeyecektir. Ayrıca alıntılar da telif hakkı ibaresinin gösterilmesi mecburidir.

Müjde Hastanesi web sitesi, içeriği ve uygulamaları ile sadece bilgilendirme ve eğitim amacı taşımakta olup, hiçbir şekilde tıbbi öneride bulunma ve/veya hekim-hasta ilişkisi sağlama amacı taşımaz. Ayrıca sitedeki bilgilerin, hekim muayene ve konsültasyonu sonucu sağlanan bilgilerle kıyaslanamayacağı göz önünde bulundurulmalıdır.

Bu web sitesinin kullanıcıları riski tamamen kendilerine ait olmak üzere web sitesine ve içeriğine erişmeyi kabul ederler. Müjde Hastanesi veya bu web sitesinin yazılması, üretimi ve yayınlanmasında görev alan kişi ve/veya kurumlar; üçüncü kişi ve/veya kurumların erişimden ve/veya web sitesindeki bilgilere güvenmelerinden kaynaklanan herhangi bir zarar ve/veya kayıptan sorumlu tutulamazlar.

Bu web sitesi, diğer web sitelerine linkler ve köprüler içermektedir. Müjde Hastanesi, söz konusu sitelerinin içeriklerinden ve bu sitelerden dolayı kaynaklanan herhangi maddi ve manevi zarar ve kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar, bu sitelere -riskleri tamamen kendilerine ait olarak- erişim sağlarlar. Bu sitelerdeki faaliyetler T.C yönetmeliklerine uymayabilir, bilgiler T.C Sağlık Bakanlığı´nın onayladığı metinlerden farklı olabilir.
Copyright © Özel Müjde Hastanesi 2014 - Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası
Ana Sayfa  |  Anlaşmalı Kurumlar  |  Konuk Defteri  |  Video Galerisi  |  Online Laboratuvar Sonuçları İletişim  | 
Designed by MS Ajans